PRÁVNÍ SERVIS

Naše realitní kancelář používá vlastního právníka, který pro naše klienty vyhotovuje návrhy všech smluv. Tento servis naší realitní kanceláře zaručuje našim klientům hlavně rychlost vyhotovování návrhů smluv, kde nemusíte čekat na volný časový prostor advokátů. Rovněž spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi.

Řešíme tyto právní smlouvy a náležitosti:

Dokážeme operativně a rychle řešit ty nejnáročnější právní náležitosti a komplikace při obchodu s nemovitostmi jako jsou například:

Výhody využití právního servisu realitní kanceláře:

Pokud se obrátíte na naši realitní kancelář při řešení standardního, či nestandardního právního případu při převodu vaší nemovitosti je pro vás velmi výhodné a efektivní právě toto spojení mezi profesionálem tj. realitní kanceláří, která má praktické zkušenosti při vyjednávání s různými subjekty, a advokátem, který za naší kooperace ošetří tento obchod po právní stránce. Toto řešení vašeho případu je daleko efektivnější, než kdyby jste se sami obrátili pouze na advokátní služby bez využití služeb realitní kanceláře. Využijte proto našich služeb a kontaktujte nás.