Pronájem, Byty 4+1, m² - Praha - Bubeneč

l7
l3
l4
l5
l6
l8
l9
l10
l11
r1
r2
Lokalita:Raisova 409/8, Praha - Bubeneč
Cena:49 000 Kč za měsíc
49000
Evid. číslo:IETP100233
Kategorie:Byty 4+1
Lokalita:Raisova 409/8, Praha - Bubeneč
Okres:území Hlavního města Prahy
Vlastnictví:Osobní
Plocha užitná:150 m²
Podlaží umístění:2
Stav objektu:Po rekonstrukci
Budova:Cihlová
Umístění objektu:Klidná část obce
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)

Pronájem prostorného bytu 4+1, který se nachází v klidné lokalitě a nabízí výhled na ulici ze tří pokojů a z jednoho do zahrady. Okna jsou vybavena dřevěnými rámy, což poskytuje teplejší a příjemnější atmosféru v interiéru. Byt se nachází v druhém patře domu a je dostupný výtahem.
Tento byt má rozlohu cca 150 metrů čtverečních a nabízí 4 pokoje s parketovou podlahou a vestavěnými skříněmi. Z těchto pokojů je jeden orientován do vnitrobloku s balkónem, který umožňuje soukromí a klid.
Kuchyňská linka je moderní a vybavená kvalitními spotřebiči jako lednicí, plynovou deskou, myčkou a troubou. Tato kuchyňská linka nabízí dostatek prostoru pro pohodlné vaření a přípravu jídel.
Koupelna je velká a moderní s vanou, záchodem a dvojumyvadlem, což umožňuje pohodlné užívání této místnosti pro všechny obyvatele bytu. Další amostatná toaleta je dalším kladem tohoto bytu a zajišťuje větší pohodlí a soukromí.
Prostoru nechybí ani na chodbě, která je prostorná a nabízí dostatek prostoru. K bytu také patří sklep pro další úložný prostor, což je velmi praktické a užitečné.
Tento byt byl nedávno rekonstruován a je v perfektním stavu. Kromě toho má vynikající dostupnost do centra města a blízkost obchodů, kaváren a restaurací.
Pokud hledáte prostorný a moderní byt s výhledem, balkónem a všemi moderními vybaveními, je tento byt tou správnou volbou pro Vás. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Další informace

Balkón:ano
Sklep:ano
Další informace
Tisk nabídky Poslat na e-mail
I.E.T. Reality Praha
I.E.T. Reality Praha

Mobil: +420 601 304 114

Telefon: +420 221 722 126

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.