O NÁS

Základní myšlenkou firmy I.E.T.Reality s.r.o. je zcela nový přístup ke klientům. Komplexní řešení a zlepšení kvality poskytovaných služeb na realitním trhu vyžaduje vysokou odbornost každého člena firmy. Tým, který stál u zrodu firmy se skládá z velmi zkušených odborníků v oboru nemovitostí a investičního bankovnictví. Laťku kvality poskytovaných služeb garantují kvalifikační zkoušky nových spolupracovníků. Realitní kancelář I.E.T.Reality s.r.o. je společností, která se řídí potřebou zákazníka v souladu s principy partnerství evropské realitní kanceláře. Změna potřeb a nároků na kvalitu poskytovaných služeb vyplývající z otevřeného evropského prostoru je firmou I.E.T.Reality chápána jako zásadní.

Realitní a finančně poradenská společnost, která byla založena v roce 1981 v Rakousku pod názvem System Finanz AG, s hlavní působností v oblasti finančního poradenství a kapitálových trhů. Tato společnost se v pozdější době soustředila i na investice do nemovitostí a koncem osmdesátých let založila dceřinou společnost s názvem Immobilien Entwicklung und Treuhandgeselschaft m.b.H. působící pod zkratkou I.E.T.Immobilien,G.m.b.H.

Hlavní činností této společnosti byl komplexní realitní servis, tj. zprostředkování koupě a prodeje všech druhů nemovitostí, včetně všech dalších souvisejících služeb realitní kanceláře a finančně-poradenské činnosti. Po dlouhodobém a úspěšném působení této realitní kanceláře v Rakousku, byla v roce 1998 založena pobočka této společnosti v České Republice, ve městě Brno, kde úspěšně působí dodnes.

Naše společnost I.E.T.Reality, s.r.o. je dynamickou, úspěšnou a vyhledávanou realitní kanceláří s dlouholetou tradicí, která působí v České republice již více než 10 let a s odbornou péčí se stará o své zákazníky v oblasti kompletních služeb realitní kanceláře a finančního poradenství. Navázali jsme na dobré a zavedené tradice naší mateřské společnosti, kde dnes je již naše společnost I.E.T.Reality s.r.o. pouze českým subjektem. Pracujeme s vlastními, odborně vyškolenými pracovníky – realitními makléři ve vlastním firemním zázemí. Klademe hlavní důraz na kompletní realitní servis pro klienta, kde každému zákazníkovi vypracujeme individuální plán realizace při nákupu nebo prodeji nemovitosti, včetně zajištění právních služeb a financování kupní ceny. Naše realitní kancelář inzeruje a publikuje ve všech dostupných časopisech, médiích a internetových portálech. Naše služby jsou dostupné pro každého zákazníka k úplné spokojenosti.

V dalších letech plánujeme další rozvoj našich služeb a pokrytí většího území formou poboček naší společnosti. Naše společnost byla přítomna u úspěšného založení dceřiných a partnerských společností I.E.T.Development, s.r.o. a I.E.T.Finanz, s.r.o., které se zabývají nově vznikajícími developerskými projekty v oblasti inženýringu vlastních pozemků a výstavbou nemovitostí a finančním zabezpečením všech realitních obchodů.

Veškeré konzultace v naší realitní kanceláři.

image