Pracovní místa

Hledáme kolegu/kolegyni do naší dražební a realitní společnosti v Praze, Brně a Ostravě

Tak teda nejdřív něco o nás:

Naše společnost I.E.T.Reality, s.r.o. je dynamickou, úspěšnou a vyhledávanou dražební a realitní kanceláří s dlouholetou tradicí, která působí v České republice více jak 25 let s kancelářemi v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě.
S odbornou péčí a individuálním přístupem se staráme o své klienty v oblasti kompletních služeb realitní kanceláře, dražební a aukční společnosti a finančního poradenství.

Vyznačujeme se menším a stabilním kolektivem, který dbá na kvalitu své práce a spokojenost klientů. Většina našich kolegů je ve společnosti již 10 let, což svědčí o stabilitě a propracovaného systému pro obchodníky. Jsme společností, která se řídí potřebou zákazníka v souladu s principy partnerství evropské realitní kanceláře.

A teď o jakou práci se jedná:
Jedná se o zprostředkování realitních služeb našim klientům. Zní velmi honosně, že? No zkrátka jde o to, že pomáháme lidem, kteří chtějí něco pronajmout nebo prodat, najít nájemce nebo kupce. Jsme tady proto, abychom pomohli klientům skrz celý proces, od prvotního prověření nemovitosti a nacenění až po její předání. Disponujeme i vlastním advokátem, který všechny naše smlouvy ověřuje tak, aby vždy vše souhlasilo a bylo správně podle všech ustanovení. Občas to může být trochu náročné, ale ke konci dne vidíme naše spokojené klienty, a to je pro nás nejdůležitější. Samozřejmě Vás celým procesem provedeme a osobně zaučíme. 

A proč byste se k nám měli připojit zrovna Vy?
No tak to je přece jasné. Pokud Vás nebaví práce od 9 – 5 každý den, bez jakékoliv vidiny lepšího výdělku nebo kariérního růstu, pokud nechcete pouze pracovat pro druhé až do důchodu, chcete ke své práci využívat nejmodernější technologie, dražby, aukce a výběrová řízení a mít podporu kanceláře, která zde funguje již 25 let, tak vše získáte ve spojení s námi. 

Pokud Vás tyto možnosti zaujaly, pošlete nám svůj kontakt a životopis a domluvíme se na schůzce, kde si vše upřesníme a třeba začne naše společná cesta ve světě realit.

Veškeré konzultace v naší realitní kanceláři.

Vaše jméno:

Vaše příjmení:

Váš telefon:

Váš e-mail:

Přiložit CV: