Prodej, pozemek 3251m2 - Praha - Radotín

DSC_2253
DSC_2266
KM
Lokalita:Sobětická 416/18, Praha - Radotín
Cena:prodáno
Kategorie:Pozemky pro bydlení

Pozemek o rozloze 3251m2 je čtvercový a mírně svažitý, v klidné lokalitě Radotína na okraji chráněné krajinné oblasti. Dnes je v blízkosti pozemku nová moderní zástavba, ale nemovitost i tak zůstává mimo hlavní silnice. Součástí pozemku je soukromá příjezdová cesta k domu, další přístup je pak z druhé (spodní) části pozemku.
Na pozemku je funkcionalistická vilka (z r. 1935-37) od stavitele Františka Kříže, kterou postavil jako letní sídlo umístěné na vrcholu náhorní plošiny. Tato je celá podsklepena, s garáží, prádelnou a dílnou. Patrová budova má dispozici 4+1 s půdou a podkrovní místností, s prosklenou verandou (dříve zimní zahradou) v přízemí a v patře s velkým balkonem s výhledem do údolí Berounky a na Zbraslavský zámeček. Stavba je pečlivě udržovaná a je téměř v nezměněném stavu. Vilu lze přestavět na větší sídlo nebo rozdělením pozemku vytvořit parcely na další RD. Stavba je napojena na městský řad a má též vlastní hlubokou studnu; odkanalizováno žumpou, městská kanalizace je dovedena k hranici pozemku, taktéž plynová přípojka je na hranici pozemku.
Nemovitost nabízí dobré investiční využití, možnost rozdělení pozemku, výstavbu většího objektu nebo dvou i více rodinných domů.

Ing. Olga Vaclavek
Ing. Olga Vaclavek

Mobil: +420 727 886 131

Telefon: +420 221 722 021

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.