Prodej, pozemek 3251m2 - Praha - Radotín

DSC_2253
DSC_2266
KM
Lokalita:Sobětická 416/18, Praha - Radotín
Cena:prodáno
Kategorie:Pozemky pro bydlení

Pozemek o rozloze 3251m2 je čtvercový a mírně svažitý, v klidné lokalitě Radotína na okraji chráněné krajinné oblasti. Dnes je v blízkosti pozemku nová moderní zástavba, ale nemovitost i tak zůstává mimo hlavní silnice. Součástí pozemku je soukromá příjezdová cesta k domu, další přístup je pak z druhé (spodní) části pozemku.
Na pozemku je funkcionalistická vilka (z r. 1935-37) od stavitele Františka Kříže, kterou postavil jako letní sídlo umístěné na vrcholu náhorní plošiny. Tato je celá podsklepena, s garáží, prádelnou a dílnou. Patrová budova má dispozici 4+1 s půdou a podkrovní místností, s prosklenou verandou (dříve zimní zahradou) v přízemí a v patře s velkým balkonem s výhledem do údolí Berounky a na Zbraslavský zámeček. Stavba je pečlivě udržovaná a je téměř v nezměněném stavu. Vilu lze přestavět na větší sídlo nebo rozdělením pozemku vytvořit parcely na další RD. Stavba je napojena na městský řad a má též vlastní hlubokou studnu; odkanalizováno žumpou, městská kanalizace je dovedena k hranici pozemku, taktéž plynová přípojka je na hranici pozemku.
Nemovitost nabízí dobré investiční využití, možnost rozdělení pozemku, výstavbu většího objektu nebo dvou i více rodinných domů.

EX Praha

Mobil: +420 777 777 777

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.