Pronájem kancelářských prostor 810 m² - Brno - Nová Zbrojovka

1

2345

Gargulákova, Brno - Husovice

info v RK

IETB96569

Kanceláře
Gargulákova, Brno - Husovice
Brno-město
19.500 m²
Ve výstavbě
Skeletová
Patrový
Samostatný
1. říjen 2019
30. září 2019
G (PENB nedodán)

Nová Zbrojovka bude v následujících letech známa jako moderní nadčasová čtvrť. Média jí nazvaly jako „Město ve městě“.

Jedná se o multifunkční projekt, který má za cíl navrátit život známému areálu bývalé Zbrojovky a poskytnout vysokou úroveň bydlení, pestrou nabídku služeb a nákupních, pracovních i odpočinkových příležitostí.

Ve třetím kvartálu roku 2019 již bude dokončena 1. administrativní budova, která nese název Zet Office. V zastoupení majitele Vám nabízíme unikátní možnost pronájmu těchto prostor bez placení provize.

Zet Office nabízí jedinečný koncept pracovního prostředí o užitné ploše 19 500 m². Prostory jsou rozděleny na tzv. loftová patra. Dále nabízí nadstandartní počet parkovacích míst, vlastní kantýnu a food trucks, sportovní zařízení (in-line dráha, beach volejbal, streetbal…) a BBQ přímo před budovou. Součástí jsou i střešní terasy s dalekým výhledem na moderní Brno i přírodní krajinu.

CPI Property Group nabízí možnost pronájmu těchto prostor na míru - pronajímaný objekt lze upravit dle individuálních potřeb nájemců.

Pronajmout lze část podlaží (od 810 m²), celé podlaží (2900 m²) i budova jako celek.

Pokud chcete být u zrodu Nové Zbrojovky, neváhejte nás kontaktovat, budeme se Vám plně věnovat a společně s námi tak budete moci tvořit budoucnost této městské části.


DALŠÍ INFORMACE

ano

Betonová, Asfaltová

Telefon, Internet

Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

- zobrazit méně informací

Jan Valko

Jan Valko

Mobil: +420 725 546 700
Telefon: +420 542 120 257
[email protected]

I.E.T.Reality, s.r.o.
náměstí Svobody 87/18, Brno - Brno-městoVeškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Podobné nemovitosti

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Váš telefon:

Vaše zpráva:

Všechna pole jsou povinná.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Zpráva pro adresáta: