nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét"

Prodej apartmánu 3+kk 63 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice

7 903 874 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
HLAVNÍ OBJEKT - obyvak1 kopie (2)
Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme rekreační apartmán moderního typu pro náročné rekreanty, kteří vyžadují veškeré výhody soukromého bydlení v kombinaci s možnostmi rekreace.



V 3.NP se nachází apartmán 3+kk o rozloze 63m².
Předností tohoto apartmánu je balkón, který je vstupem propojen s prostorným obývacím pokojem včetně kuchyně.
S obývacím pokojem, také sousedí pokoj pro hosty a ložnice.
Dále jen koupelna se sprchovým koutem a WC.
Před hlavní budovou bude velká parkovací plocha s 6 dobíjecími stanicemi pro elektromobily.



Apartmán se nachází v hlavní budově resortu Chata na kopečku, jenž leží v obci Loučná nad Desnou (dříve Vízmberk, Loučná) se skládá z 5ti místních částí – Rejhotice, Kociánov, Filipová, Kouty nad Desnou a Přemyslov. Rejhotice, kde se Resort Chata na kopečku nachází, je nejstarší částí obce. První písemné zmínky jsou z roku 1494.



V Loučné nad Desnou dnes žije cca 1500 stálých obyvatel. K občanské vybavenosti patří ZŠ a MŠ, praktický lékař, pošta, knihovna, lékárna, veřejná sportoviště jako minigolf, skatepark, dále pak dětské hřiště, bikepark, čerpací stanice, nabíjecí stanice pro elektromobily, mnohé restaurace a kavárny, kulturní zázemí atd.



Autem je poté možnost dostat se například k Termálním pramenům Losiny, Ski areálům s delšími sjezdovkami (Ski areál Kouty, Kareš nebo Ski areál na Červenohorském sedle). Případně Ski areál Oáza, která se nachází asi 300m od resortu. Dále je možnost pěších turistických výletu, například na Dlouhé stráně, Praděd, Karlova Studánka či Šerá



Apartmán je momentálně ve výstavbě s očekávaným ukončením k 1.7.2026.
 Milé rád Vás osobně vezmu na prohlídku, kde Vám poskytnu veškeré bližší informace a věřím, že Vás osobitost apartmánu zaujme.

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Informace k nemovitosti

Lokalita:Rejhotice 115, Loučná nad Desnou
Cena:7 903 874 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evid. číslo:IETO838538
Kategorie:Apartmány
Okres:Šumperk
Užitná plocha:59,27 m²
Podlahová plocha:62,40 m²
Celková plocha:72 m²
Počet podlaží:4
Podlaží umístění:3. NP
Stav objektu:Novostavba
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Samostatný
Umístění objektu:Okraj obce
Zástavba:Rekreační
Rok kolaudace:2026
Rok výstavby:2026
En. náročnost b.:E - Nehospodárná
Ukazatel ENB:116 kWh/m2 za rok
podle vyhlášky:vyhláška 264/2020 Sb
Jakub Kubálek

Jakub Kubálek

M: +420 739 721 182
[email protected]
Kontaktovat I.E.T.Reality, s.r.o.

Stodolní 1293/3
Ostrava

Další informace

Zařízený:Ano
Bezbariérový:ano
Míst k parkování:1
Parkování:Ano
Výtah:ano
Rozměry - výška stropu:2,95 m
Ochrana:CHKO
Komunikace:Zpevněná
Voda:Studna
Elektřina:230V
Odpad:ČOV pro celý objekt
Topné těleso:Podlahové vytápění, Klimatizace, Jiné
Zdroj topení:Elektrokotel, Jiné
Zdroj teplé vody:Bojler - elektro, Jiné
Typ studny:Kopaná studna

Dokumenty

PENB

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.

Odesláním berete na vědomí naše zásady pro zpracování osobních údajů.