Krásný byt v OV 2+1, 87m2, Mostecká ul. u Karlova mostu, Praha 1

IMG_0747
IMG_0502
IMG_0738
Lokalita:Mostecká, Praha - Malá Strana
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 2+1

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout krásný byt v osobním vlastnictví 2+1 o celkové výměře cca 87m2 ve 3.patře historického domu z 15-tého století, nacházejícího se v Mostecké ulici na pražské Malé Straně, hned u vstupu na Karlův most. Přístup do bytu je přes pavlač a zádveří, dispozičně se byt skládá z předsíně, ze které je vstup do koupelny a kuchyně, z kuchyně se pak vchází jak do ložnice, tak do obývacího pokoje. Místnosti jsou jak navzájem průchozí, tak má i každá samostatný vchod. Byt je velmi klidný, okna jsou orientována na západ do ulice Lázeňská. V pokojích jsou původní repasované trámové stropy, funkční krb, bambusové podlahy. K dispozici kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči.
V případě zájmu možnost přenechání veškerého nábytku. V koupelně je vířivka, wc a topení v podlaze. Z kuchyně je také vstup do komory, kde je umístěn plynový kotel.
K bytu náleží vlastní místnost přístupná z pavlače, nyní využívaná jako prádelna.
Doporučujeme prohlídku, jedná se o exkluzivní místo, vhodné i jako investice.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.