Prodej bytu 2+1, 59 m2, lodžie + sklep, Praha 8

DSC_9302b
DSC_9296b
DSC_3849b
Lokalita:Lublinská, Praha - Troja
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 2+1

Nabízím prodej bezbariérového bytu 2+1 o výměře 59 m2, s lodžií a sklepem, v příjemné lokalitě Praha 8 - Troja. Byt se nachází ve 3. patře zatepleného, revitalizovaného panelového domu. K dispozici jsou dva výtahy, z toho jeden nákladní. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Ve všech místnostech byla položena plovoucí podlaha a byly vyměněny interiérové dveře. Lodžie má nové zábradlí a novou dlažbu. Okna jsou 3-vrstvá plastová, s orientací na západ, opatřená žaluziemi. Kuchyň je vybavena novou linkou. Dále zde najdeme jídelní stůl se 4 židlemi. Stropní osvětlení v místnostech je programovatelné, dálkově ovládané. K bytu náleží sklepní kóje na patře. Obyvatelé domu mohou využívat společnou sušárnu a kočárkárnu. Na vysokorychlostní internet se můžete napojit přes optický kabel.
Velkou výhodu představuje Penny Market před domem. V blízkosti OC Krakov s Billou a poštou, kulturní dům, poliklinika Mazurská, Aquapark Šutka, školy, školky. Doporučuji hezkou procházku do ZOO, Botanické zahrady, starých Bohnic, Čimického háje nebo Stromovky. Výborné spojení do centra. 7 min. na metro Kobylisy, autobusová zastávka 4 min. od domu. Další výhody: bezbariérový vstup a parkování bez modrých zón. Můžete využít hypotečního úvěru, se kterým Vám rádi pomůžeme. Za zprostředkování prodeje neplatíte provizi.

Lukáš Pecháček
Lukáš Pecháček

Mobil: +420 727 886 321

Telefon: +420 221 722 036

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.