Pěkný byt 3+1/L 66,41m2, Praha 4 Braník

100_5288
100_5308
Psohlavcu2-1
Lokalita:Psohlavců, Praha - Braník
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 3+1

Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný byt 3+1 s lodžií o celkové výměře 66,41m2 v 7.patře panelového domu s výtahem v pražském Braníku, ulici Psohlavců.
Byt v původním, udržovaném stavu se dispozičně skládá z prostorné předsíně do tvaru L, obývacího pokoje, ze kterého se vchází do kuchyně, za ní velká spíž, dále menší pokoj a prostorná ložnice se zasklenou lodžií, komora, samostatné wc a nově obložená koupelna se sprchovým koutem. Okna jsou plastová a z bytu je krásný otevřený výhled do okolí, orientace na jihozápad. K bytu náleží sklep.
Byt je nyní v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou, v červenci přechází do OV. Pokud se stihne převést byt na nového majitele ještě jako družstevní, ušetříte na dani z nabytí. Lze financovat hypotékou, ani není potřeba zástava jinou nemovitostí. Úvěr s výhodnou sazbou pomůžeme zajistit, výhodně lze vyřešit i vlastní zdroje.
V domě nabízíme ještě byt ve 2.patře 3+kk.
Dům je po kompletní rekonstrukci s osobním i nákladním výtahem. Nachází se na výborném místě, v pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, obchody, pošta, úřady, poliklinika, OC Novodvorská, ale i bezprostřední blízkost přírody. Kousek od domu zastávka bus Jílovská, pár minut na metro Smíchovské nádraží nebo Kačerov.
Doporučujeme.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.