Hezký byt v OV 3+1/L, 75m2, Praha 4 Modřany

DSCN6071
DSCN6065
DSCN6053
Lokalita:Jordana Jovkova 3256/11, Praha - Modřany
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 3+1

Dovolujeme si Vám nabídnout hezký a útulný byt v osobním vlastnictví, 3+1/L,
o celkové výměře cca 75m2 se zasklenou lodžií, v 10.patře zrekonstruovaného panelového domu v pražských Modřanech.
Byt je v původním stavu, je čerstvě vymalovaný a připravený na další úpravy nového vlastníka. Má vynikající dispozici, skládá se z předsíně s dostatkem úložného prostoru, dále tři samostatné pokoje, samostatná kuchyně, wc a koupelna s vanou (umakartové jádro), orientace JV a SZ.
K bytu náleží komora, která se nachází na chodbě před bytem i sklepní kóje v suterénu. Dům je po kompletní rekonstrukci a má dva nové prostorné výtahy.
Nemovitost je právně čistá, bez zástavy a věcného břemene.
V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, ZUŠ, Gymnázium, mnoho dětských hřišť, obchodní centrum Modřany a pasáž Sofie, Billa, poliklinika a mnoho dalšího. Pro relaxaci a sportovní vyžití např. Modřanská rokle nebo jedna z nejoblíbenějších pražských cyklostezek podél Vltavy. Spojení MHD je také výborné, v blízkosti domu je zastávka tramvaje i busu.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.