Prodej bytu 3+1, 55 m², u metra "C" Střížkov

PANA6333
PANA6321
PANA6425
Lokalita:Varnsdorfská, Praha - Střížkov
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 3+1

Nabízím exkluzivně prodej bytu 3+1 o výměře 55 m2 na sídlišti Prosek nedaleko metra "C" Střížkov. Nachází se ve 3. patře zatepleného panelového domu s výtahem. Majitel bytu může využívat společnou lodžii na patře. Další výhodou je samostatná komora před bytem.
Vstupní dveře do bytu jsou zevnitř polstrované a doplněné bezpečnostní závorou. Z předsíně máte přístup do dvou pokojů na levé straně, naproti do koupelny a do obýváku na pravé straně. Koupelna je vybavená asymetrickou vanou Ravak, zrcadlovou skříňkou s umyvadlem a přípravou na pračku. Součástí koupelny je i oddělené WC.
Plastová okna umožňují výhled z obou protilehlých stran domu, což usnadňuje větrání. Obývák je propojený s kuchyní, která je vybavená linkou ve tvaru písmene "U". Sporák je kombinovaný. Digestoř zajišťuje odsávání par do stoupaček. V obýváku a kuchyni je položena plovoucí podlaha. Byt je vymalovaný a prodává se nezařízený. Možnost připojení k internetu od více poskytovatelů.
V okolí veškerá občanská vybavenost. Školy, školky, hřiště, Penny Market, obchody, restaurace, lékárny, poliklinika Prosek, Park Přátelství a spousta zeleně. Za zprostředkování prodeje neplatíte provizi. Těším se s Vámi na prohlídku.

Lukáš Pecháček
Lukáš Pecháček

Mobil: +420 727 886 321

Telefon: +420 221 722 036

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.