Prodej krásného bytu po rekonstrukci 3+kk/L, 81 m2, OV, Praha 5 Stodůlky

DSCN8073
DSCN8093
DSCN8064
Lokalita:Mohylová 1966/8, Praha - Stodůlky
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 3+kk

Dovolujeme si Vám ke koupi nabídnout hezký a útulný byt 3+kk o celkové výměře 80,90m2, (70m2 byt, cca 5,3m3 lodžie a sklep 5,6m2), nacházející se v 9.patře panelového domu v pražských Stodůlkách.

Byt v osobním vlastnictví prošel v průběhu let postupnou rekonstrukcí, při které byla i změněna dispozice, a to hlavně v kuchyňské, jídelní a obývací části, kdy se vše hezky propojilo. Také vznikla krásná a nadstandardně prostorná koupelna s velkým sprchovým koutem.

Z obývacího pokoje se vchází na zasklenou lodžii, orientovanou na východ - dokonalé místo pro vychutnání ranní kávy.
Dvě samostatné ložnice jsou orientovány na západ.
Kuchyňská linka byla vyrobena na míru. Okna plastová se žaluziemi noc a den, elektřina v mědi, podlahy vinylové, plovoucí a dlažba.

Vzhledem k umístění jednotky v domě je byt nenáročný na vytápění.

Opravdu velkým bonusem je sklep, ten se nachází přímo na patře a jeho velikost činí cca 6 m2, bez problémů se tam vejde například kočárek, několik kol, ale třeba i ponk.
V bytě navíc prostorná komora, takže o úložný prostor je postaráno.

Zrevitalizovaný dům se nachází se v lokalitě stvořené pro klidný rodinný život. Kousek od domu je mateřská i základní škola, za 5 minut dojdete na metro Lužiny, kde je i obchodní centrum. V blízkosti je vše, co se občanské vybavenosti týče, poblíž je i mnoho hřišť, různých sportovišť, na procházky láká nedaleké Prokopské údolí.

Byt je právně čistý bez zástavy a věcného břemene.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.