Prodej pěkného atypického bytu 4+kk se dvěma balkony, 145m2, Praha Vinohrady

DSCN2956
DSCN2961
DSCN2974
Lokalita:Slezská, Praha - Vinohrady
Cena:prodáno
Kategorie:Byty 4+kk

Dovolujeme si Vám nabídnout velice prostorný, atypický byt 4+kk (139,3 m2), celková výměra včetně sklepa, lodžie a balkonu je 145,28m2, nacházející se v 6. patře činžovního domu s výtahem na pražských Vinohradech, kousek od metra Flora.
Byt v osobním vlastnictví je velmi dobře dispozičně řešený. Skládá se z předsíně, ze které je vstup na krytý balkon, navazuje hala, která slouží jako kuchyně s jídelnou, také je zde vstup do menší z koupelen se sprchovým koutem a wc. Hala je pomyslným středem bytu – na jednu stranu se vchází do dominanty bytu, prostorného obývacího pokoje (36,5m2) s druhým balkonkem, zde nejvíce oceníte vysoké stropy, orientaci na jih, výhled do vnitrobloku – takže naprostý klid a možnost krbu.
Ve druhé polovině bytu pak najdeme tři pokoje se skosením, střešními okny a přiznanými dřevěnými trámy. Výška je zde cca 5m, takže nad jedním pokojem vznikl ještě příjemný pracovní koutek a nad dalším je skrytý úložný prostor.
Z posledního pokoje se vchází do prostorné koupelny s velkou vanou, wc a bidetem, příjemné je velké střešní okno na dálkové ovládání a připojená šatna.
V celém bytě jsou nová euro okna i balkonové dveře, střešní okna Velux, bezpečnostní dveře, alarm. Byt je klimatizovaný, což v horkém létě určitě oceníte. Je zde také nový plynový kotel zajišťující teplo i ohřev vody. Toto vše určitě zajistí komfort bydlení pro vícečlennou rodinu. Díky tomu, že jsou v bytě dvoje stoupačky a odpady je zde i možnost dvougeneračního samostatného bydlení či rozdělení na dva byty. V bytě již nikdo nebydlí a je tak připravený k okamžitému nastěhování.
K bytu náleží sklep 2 m2. V domě jsou nové rozvody el., vyměněné stoupačky, nový výtah, fasáda, střecha.
Nemovitost se nachází na jedinečném místě poskytující Vám jak veškerou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti, tak i výborné dopravní spojení. Poblíž tram, metro a OC Flora. Při rychlém jednání možnost slevy, výhodné i na investici.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.