Prodej domu 374 m2, samostatné stavební parcely, pozemek celkem 2417 m2

fotordjundrov (1)
fotordjundrov (22)
fotordjundrov (21)
Lokalita:Brno - Jundrov
Cena:prodáno
Kategorie:Činžovní domy

Ve výhradním zastoupení nabízíme dům s užitnou plochou cca 374 m2 a pozemkem o výměře cca 2417 m2. Nemovitost se nachází v klidném místě s krásným výhledem na údolí v lukrativní městské části Jundrov. Dům byl dostavěn v roce 2010. Velkou výhodou je možnost využití stavební parcely k rozšíření domu. Dům lze přebudovat na vice bytů. Zvláštností domu je existence výtahové šachty, která prochází celým RD (uprostřed schodišťového tělesa – bezbariérová stavba). Dům je řešen se dvěma vstupy, jeden vstup z úrovně 1.PP, zde je také situován vjezd do garáže, druhý vstup ze zahrady v úrovni 1.NP.
Dispoziční řešení domu: 1.PP pokoj, chodba, schodiště, garáž, 2x sklep, technická místnost, WC.
1.NP. pracovna, ložnice, šatna, pokoj, koupelna + WC, chodba se vstupem na zahradu, schodiště, WC, kuchyň+ jídelna.
2.NP. kuchyň+ jídelna, ložnice, pokoj, chodba, koupelna+ WC. Podlahové vytápění v celém RD.
Ohřev je řešen TUV 2x bojler a vytápění kotlem na TP (pelety) a elektrokotel. Součástí domu je velká zahrada s porosty a ovocnými stromy. Prodej nemovitosti bude realizovaný prostřednictvím dobrovolné veřejné dražby dne 24.11.2020 z důvodu velmi žádané lokality v Brně a dobré prodejní ceny.

Martina Fottrová
Martina Fottrová

Mobil: +420 727 869 346

Telefon: +420 542 120 167

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.