Prodej pozemků s platným územním rozhodnutím pro výstavbu obytného domu v Praze

DSCN0183
katastrální mapa pozemků - barevně 2
DSCN0164
Lokalita:Na hájku, Praha - Libeň
Cena:prodáno
Kategorie:Pozemky pro bydlení

Prodej pozemků pro výstavbu domu v Praze - Libeň, lokalita "Na Hájku". Jedná se o tři pozemky o celkové výměře 537 m2, na které je vydáno platné územní rozhodnutí pro výstavbu třípodlažního rodinného domu. V 1.PP je navržena garsonka a garáž, ve 2. a 3. NP jsou dva byty, celkem 140 m2 obytné plochy. Elektřina je přímo na pozemku, voda a kanalizace ve vzdálenosti cca 50 m. Na pozemku je nyní stará chata.
Pozemek se nachází ve velmi klidné části Libně, v pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost i výborné spojení MHD, tram a metro Palmovka. Pokud chcete bydlet v širším centru Prahy a zároveň v klidu, jsou tyto pozemky pro Vás jedinečnou příležitostí a zároveň i výhodnou investicí. V případě zájmu Vám můžeme zprostředkovat i stavbu rodinného domu zděného i dřevostavby, dle projektu i na klíč, ceny již od 2,1mil. včetně základové desky.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.