Prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu v Újezdě nad Lesy, Praha

KN
ortofoto
UP
orto
P1120382
P1120383
Lokalita:Sulovická 1422, Praha - Újezd nad Lesy
Cena:9 900 000 Kč
včetně provize
Evid. číslo:IETP100162
Kategorie:Pozemky pro bydlení
Lokalita:Sulovická 1422, Praha - Újezd nad Lesy
Okres:území Hlavního města Prahy
Plocha pozemku:857 m²
Poloha objektu:Samostatný

Nabízíme Vám ke koupi pozemek pro výstavbu rodinného domu, v žádané lokalitě Újezd nad Lesy. Pozemek se nachází na konci ulice Sulovická, která v místě navazuje na přírodní park Klánovice - Čihadla.

Pozemkem o velikosti 857 m2, je napojený na vodovod, na pozemku he také studna, kanalizaci, plyn a elektřinu. Na pozemku stojí starý dům, který je určený ke kompletní rekonstrukci nebo po demolici lze na pozemku vystavět nový dům. Podle územního plánu se pozemek nachází v ploše OB - čistě obytná bez koeficientu míry využití.

Újezd nad Lesy je žádanou lokalitou Prahy, díky dostupností a vybaveností je to ideální místo pro bydlení v rodinných domech. Samotná ulice Sulovická je klidná a není oboustranně průjezdná. Díky umístění zde projíždí prakticky jen sousedé. V Újezdu nad Lesy naleznete kompletní infrastrukturu, mateřskou a základní školu, dětské dopravní hřiště, fotbalové hřiště, LIDL, městský úřad, poštu a celou řadu restaurací.

Na nemovitosti v současné době vázne omezení vlastnického práva ve formě věcného břemene užívání, které přechází na nového vlastníka. V případě zájmu poskytneme podrobnější informace.

Další informace

Tisk nabídky Poslat na e-mail
Bc. Tomáš Indrák
Bc. Tomáš Indrák

Mobil: +420 727 833 021

Telefon: +420 221 722 081

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.