K prodeji nabízíme pozemky ke komerčnímu či rekreačnímu využití, 32.336 m2 - Lomnice nad Popelkou

skok.můst

fotovýhled 1foto10foto7 část stav.poz – kopieProjekt zeměd.stavení_0002Projekt patroProjekt zeměd.stavení_0001aktual.snímek

Lomnice nad Popelkou

790 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

IETP93737

Pozemky pro komerční výstavbu
Lomnice nad Popelkou
Semily
32.336 m²

Louky, orná půda a les v blízkosti Lomnice jsou v různorodém terénu - převažuje náhorní plošina, z jedné třetiny mírný svah a z jedné pětiny prudší svah - a vede k nim obecní cesta. Druhý přístup ze spodní části pozemků od náměstí zajišťuje smluvní dohoda se sousedem o užívání jeho soukromé cesty. Všechny pozemky jsou zatravněné a o údržbu se stará za úplatu místní družstvo. K vyznačené části pozemků na náhorní plošině se váže stavební povolení na zemědělskou stavbu. Stavba základů se dvěma sklepy je již dokončena, stejně tak jako zpevnění příjezdové části. V blízkosti stavby jsou dvě možnosti vrtů k vodnímu zdroji. V místě je možné zřídit trafostanici. Horní i spodní části pozemků navazují volně na chatové a rekreační oblasti včetně lyžařského centra. Pozemky lze využít k rekreačním účelům, ale i k chovu zvířat - koní, ovcí, krav, k zemědělské výrobě atd..


Marcela Šalamounová

Marcela Šalamounová

Mobil: +420 727 880 613
Telefon: +420 221 722 051
[email protected]

I.E.T.Reality, s.r.o.
Týnská 632/10, Praha - Staré MěstoVeškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Váš telefon:

Vaše zpráva:

Všechna pole jsou povinná.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Zpráva pro adresáta: