Prodej RD s balkonem a zahradou (216m² + pozemek 208m²)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lokalita:Mučednická 936/11, Brno - Žabovřesky
Cena:14 000 000 Kč
+ provize RK
Evid. číslo:IETB100121
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Mučednická 936/11, Brno - Žabovřesky
Okres:Brno-město
Velikost:5 a více pokojů
Plocha užitná:216 m²
Plocha pozemku:208 m²
Stav objektu:Dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Poloha objektu:Řadový
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej rodinného domu s balkonem a zahradou, díky kterému budete kousek od přírody, ale zároveň i od centra Brna.

Dům byl zkolaudován v roce 1930 a od té doby je průběžně udržován a částečně rekonstruován, takže se nachází v uživatelném stavu a přitom si ponechává své historické kouzlo.

V přízemí naleznete 2 neprůchozí pokoje, kuchyni s balkonem, samostatnou toaletu a dodatečnou úklidovou místnost. V suterénu se nachází 4 neprůchozí místnosti a přístup na zahradu. V 1. patře jsou další 2 pokoje, koupelna a také místnost se schodištěm vedoucím na prostornou půdu.

Vnitřní dominantou domu je krásné dřevěné schodiště v dobrém stavu, které v prvním patře navazuje na vzdušný prostor s oknem využívaný jako knihovna, přes nějž se dostanete do ostatních místností.

Venkovní dominantou je vzrostlá meruňka situovaná uprostřed zahrady, která zde na jaře zpříjemní pobyt svými četnými květy a v horkých letních dnech zase poskytne potřebné zastínění. Zahrada je díky svému menšímu rozměru a praktickému čtvercovému tvaru méně náročná na údržbu.

Výhodou této nemovitosti je také její umístění. V blízkosti se totiž nachází široký výběr restaurací, škol, služeb a obchodů poskytujících výhody plnohodnotného městského života. Pokud však máte blízko i k přírodě, tak se Vám nabízí hned několik míst v blízkosti jako např. Willsonův les, park Kraví hora s jezírkem a hvězdárnou, Björnsenův sad či rozsáhlá zahrádkářská oblast. Pro milovníky sportu je v blízkosti např. koupaliště a několik dalších sportovišť.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro sjednání termínu prohlídky a bližší informace.

(Upozorňujeme, že zatím nebyl majitelem nemovitosti předložen průkaz energetické náročnosti, a proto
uvádíme třídu G.)

Další informace

Zařízený:Částečně
Výtah:ne
Balkón:ano
Komunikace:Asfaltová
Telekomunikace:Telefon, Internet
Doprava:Silnice, MHD
Voda:Dálkový vodovod
Elektřina:230V
Plyn:Plynovod
Odpad:Veřejná kanalizace
Topení:Ústřední plynové
Další informace
Tisk nabídky Poslat na e-mail
Jan Valko
Jan Valko

Mobil: +420 725 546 700

Telefon: +420 542 120 257

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.