Prodej rodinného domu 8+1, na pozemku 1.449m2 v obci Kolová u Karlových Varů

DSCN2034
DSCN2051
DSCN2026
Lokalita:Kolová
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Dovolujeme si Vám nabídnout velice prostorný rodinný dům z roku 1991 s energetickou náročností B a s krásným velkým pozemkem v klidné obci Kolová u Karlových Varů.
Dům je podsklepený, v suterénu se nachází technická místnost, prádelna a spíž.
V přízemí chodba, samostatné wc, pracovna, větší komora (původně koupelna), jídelna se vstupem na terasu a kuchyně. V mezipatře velký obývací pokoj.
V patře ložnice, dva dětské pokoje, koupelna s vanou a samostatné wc a v podkroví další dva pokoje. K dispozici ještě půda - ideální úložný prostor.
Dům má nadstandardní vytápění biotopy, jedná se o nejúspornější formu topení. Možnost vytápění i elektrokotlem a podlahovým topením. Plyn v obci není. Ohřev vody bojlerem. Vodovod a kanalizace obecní. V roce 2007 proběhla rekonstrukce domu spočívající v zateplení a nové fasádě, výměně oken a montáži biotopů. Dům je suchý, izolovaný, okolo drenáž.
Na pozemku se nachází dvojgaráž 50m2. Krásná velká zahrada, celkem 1280m2 poskytuje dostatek soukromí, protože větší část je za domem, kam není z ulice vidět. Je zde dostatek prostoru na vybudování bazénu, možnost i další přístavby k domu.
Zahrada s množstvím různých stromů a keřů je pečlivě udržovaná.
Obec Kolová se nachází v nádherné krajině jen pár kilometrů od Karlových Varů - výborné spojení, zastávka kousek od domu.
V obci mimo jiné najdete obecní úřad, knihovnu, restauraci, ZŠ, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, večerku. Je zde také největší zastřešená jízdárna v Čechách s možností ustájení, za obcí je Golf Háje, koupaliště, rybník.
V okolí množství turistických a cyklistických tras, nepřeberné množství celoročního sportovního i kulturního vyžití, na Klínovec pouze 35km. Pokud hledáte klidné bydlení na dosah přírodě i městu, je pro Vás tato nemovitost ta pravá. Obec neleží v leteckém koridoru.
Doporučujeme prohlídku.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.