Prodej, Rodinný dům, 200m²

1
2
3
Lokalita:Lešany
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout podsklepený rodinný dům 5+1,o třech podlažích + půda se zastavěnou plochou 103 m2 na pozemku o výměře 1100m2.V přízemí se nachází prostorná předsíň, místnost pro hosty, koupelna se sprchovým koutem a wc, obývací pokoj s krbem, jídelní kout a kuchyně. Z obývacího pokoje a jídelny je vstup na terasu a zahradu. Terasu lze zasklít a tím získat příjemnou zimní zahradu. V patře jsou pak tři samostatné pokoje, jeden se šatnou a jeden s přípravou na kuchyňskou linku, z domu tak lze jednoduše udělat dům dvougenerační. Dále koupelna s vanou a vstup na půdu. Dům má výjimečné, takřka bezúdržbové vytápění a to tepelným čerpadlem, v obou podlažích je podlahové topení, v obývacím pokoji krb, kterým lze také vytápět horní patro (teplovzdušné průduchy),dále rozvody pro centrální vysavač, rozvody tv+sat+pc, alarm. Na pozemku vlastní studna, garážové stání pro dvě auta s pevnými základy jako pro dům, stání lze jednoduše obezdít a tím vznikne plnohodnotná garáž. Vedle stání je sklad na zahradnické nářadí a následuje pergola. V případě vybudovaní bazénu před pergolou, je zde příprava,že by bazén byl také vytápěn tepelným čerpadlem.Vjezd na pozemek zajišťuje brána na dálkové ovládání. Dům má velmi prostorný sklep, kde se nachází technická místnost s ovládáním tepelného čerpadla, dále je zde přípojka na pračku, pod schody prostor na ukládání brambor a další velká místnost vhodná na posilovnu, vířivku, saunu. V domě je pár nedokončených věcí, které již čekají na nového majitele a jeho vkus (obložky, dveře, některé podlahy).
Pozemek je velmi pěkný, téměř rovinatý, slunný, z jedné strany les. V obci školka, obchod, restaurace a další. Obec Lešany se nachází 40 km jihovýchodně od centra Prahy, pár kilometrů od plánované dálnice D3, která přístup do Prahy výrazně urychlí. Nemovitost není zatížena hypotékou ani věcným břemenem.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.