Prodej Rodinného domu 128 m², pozemek 512 m2 - Nebovidy

fotordnebovidy (12)
fotordnebovidy (10)
fotordnebovidy (14)
Lokalita:Nebovidy
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prosluněný rodinný dům o velikosti 4+KK ( v současné době upraveno na 3+KK) o užitné ploše 128 m2 s pozemkem 512 m2 včetně terasy. Dům se nachází ve velmi klidné části obce Nebovidy.
V přízemí se nachází zádveří , chodba s maximálním využitím úložných prostor, WC, kuchyň s obývacím prostorem a garážové stání.
1.NP disponuje chodbou, 2x pokoj ( nyní je upraveno na 1 velkou místnost), ložnice, šatna, koupelna, která je nově obložena. Podlahové krytiny jsou dekoru dřeva, v koupelně a WC je použita keramická dlažba a obklad.
Obývací prostor včetně kuchyně je orientován na jižní stranu, proto je přízemí krásně prosluněné.
Na zahradě je zabudovaný bazén se slanou vodu, který je vytápěn tepelným čerpadlem. Pozemek je velmi pečlivě udržován s rostlými ovocnými stromy a okrasnými květinami a keři. Dům je vytápěn elektrokotlem, měsíční náklady na bydlení jsou ccca 3.300,-. Dům se nabízí téměř kompletně vybaven nebo lze po dohodě s majitelem zachovat jen část vybavení.
V okolí obce je krásná krajina, která láká k vycházkám do přírody, za domem je přístupová cesta do chráněného přírodního parku Bobrava a spousty jiných výletů po okolí.
Obec leží 18 min od města Brna jsou zde zastávky Busu, mateřská škola, supermarket.
Jedinečná možnost koupě domu pro klidné rodinné bydlení.

Martina Fottrová
Martina Fottrová

Mobil: +420 727 869 346

Telefon: +420 542 120 167

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.