Prodej dvougeneračního RD - okálu, Buškovice u Podbořan

IMG_0685
IMG_0669
IMG_0647
Lokalita:Podbořany - Buškovice
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji dvougenerační rodinný dům - okál s garáží v obci Buškovice u Podbořan.
Dům je třípodlažní, v přízemí se nachází technická část - chodba, uhelna s kotlem, místnost s bojlery a další tři místnosti vhodné na uskladnění věcí, dílnu a jiné. V prvním patře je byt 3+1, 68,4m2, samostané pokoje, z obývacího pokoje vstup na balkon, dále samostatné wc a koupelna s vanou. Ve druhém patře je naprosto stejný byt, jen bez balkonu. Ve 2.patře je vstup na půdu.
Dům je před rekonstrukcí. Pozemem pod domem vlastní. Za domem zahrádka, kterou lze využívat, pozemek okolo domu je města Podbořany. Nemovitost je právně čistá - bez zástavy a věcného břemene. Kousek od domu je dětské hřiště a obchod Coop.
Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Podbořanech.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.