Prodej RD určeného k rekonstrukci, 175m² -

P3091494
P3091496
P3091428
Lokalita:Ametystová 165/1, Praha - Radotín
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Rodinný dům v žádané lokalitě Prahy 5 - Radotín je situován v jednosměrné ulici nedaleko centra obce v docházkové vzdálenosti k veškerému občanskému vybavení, stanic autobusu a nádraží.
Jedná se o koncový řadový dům, jehož část zadní stěny též přiléhá k opěrné zdi a dalšímu objektu. Původní budova byla postavena na začátku 20. století a později došlo k částečné modernizaci. Současný stav vyžaduje kompletní rekonstrukci. Budova je částečně podsklepená se dvěma nadzemními podlažími, každé z nich má umožněn samostatný vchod z ulice či ze dvorku. Prostorná půda s vysokými krovy se nabízí k výstavbě dalšího patra. K domu přiléhá oplocený dvorek, který je možno využít k parkování nebo jako zahrádka s posezením. Vhodné nejen jako prostorný rodinný dům, ale alternativně také pro dvougenerační bydlení či malý bytový dům jako investice. Udávaná plocha je přibližná, včetně zdí a sklepa, nebylo děláno zaměření.
Tuto nemovitost nabízíme exkluzivně, neváhejte kontaktovat makléře s dotazy nebo na prohlídku.

Ing. Olga Vaclavek
Ing. Olga Vaclavek

Mobil: +420 727 886 131

Telefon: +420 221 722 021

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.