Prodej RD určeného k rekonstrukci, 175m² -

P3091494
P3091496
P3091428
Lokalita:Ametystová 165/1, Praha - Radotín
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Rodinný dům v žádané lokalitě Prahy 5 - Radotín je situován v jednosměrné ulici nedaleko centra obce v docházkové vzdálenosti k veškerému občanskému vybavení, stanic autobusu a nádraží.
Jedná se o koncový řadový dům, jehož část zadní stěny též přiléhá k opěrné zdi a dalšímu objektu. Původní budova byla postavena na začátku 20. století a později došlo k částečné modernizaci. Současný stav vyžaduje kompletní rekonstrukci. Budova je částečně podsklepená se dvěma nadzemními podlažími, každé z nich má umožněn samostatný vchod z ulice či ze dvorku. Prostorná půda s vysokými krovy se nabízí k výstavbě dalšího patra. K domu přiléhá oplocený dvorek, který je možno využít k parkování nebo jako zahrádka s posezením. Vhodné nejen jako prostorný rodinný dům, ale alternativně také pro dvougenerační bydlení či malý bytový dům jako investice. Udávaná plocha je přibližná, včetně zdí a sklepa, nebylo děláno zaměření.
Tuto nemovitost nabízíme exkluzivně, neváhejte kontaktovat makléře s dotazy nebo na prohlídku.

EX Praha

Mobil: +420 777 777 777

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.