Prodej, Rodinné domy, 3+1, 173m² - Stěbořice - Nový Dvůr

1DSC01937
DSC01939
DSC01887
Lokalita:Stěbořice - Nový Dvůr
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Prodej rodinného domu 3+1 s velkou terasou, garáží a krytým stáním na 2-3 auta, situován v klidném prostředí obce Nový Dvůr - cca 10 km od Opavy, který je na Opavsku znám díky svému Arboretu. Dům je optimálně řešený ke světovým stranám, typem poschoďový atraktivně posazen do svahu. Dům byl kolaudován v roce 2007, jedná se o zděnou stavbu. Dům má vlastní ČOV, vytápění je etážové a podlahové, plynovým kotlem - elektřinou a také krbem, okna plastová opatřena vnější shrnovací moskytiérou a vnitřními dřevěnými žaluziemi. V 1.PP je umístěná garáž se sekčními vraty + dva sklepní prostory. V 1.NP je hlavní vstup do domu, vstupní chodba je spojena schodištěm s horní části domu. Ze vstupní chodby vpravo se vchází do vybavené kuchyně veškerými spotřebiči a se vstupem do prostorné - odvětrávané spížní komory. Kuchyň a obývací pokoj spojuje jídelní kout. Příjemnou dominantou ob. pokoje je elegantní kachlový krb. Za zmínku stojí také, že vstupní dveře do kuchyně, spíže + horní prosklená část kuchyně je originální výplň - vitráže, které navrhla známá výtvarnice. Z chodby vlevo se vstupuje do prostoru i samostatným vstupem z venku, který má umývadlo a dolní toaletu + prostorný, integrovaný úložný prostor za zrcadlovou stěnou. Ve 2.NP domu se nachází dva samostatné pokoje a koupelna se sprchovým koutem umývadlem, WC a také plynový kotel na ohřev vzduchu i vody. Z jednoho pokoje je přímý výstup na velkou terasu s krytým posezením a výhledem do okrasné zahrady, která tvoří s okrasnou skalkou výjimečnou atmosféru, je citlivě udržovaná. Ve skalce je zabudován vodovodní rozvod pro zalévání zahrady, ve které je také dětský koutek. Dům je promyšlen do posledního detailu, dostatek úložného prostoru, světla, zabezpečovací systém, protipožární čidla, telefon – pevná linka. Součástí zahrady je nákladné, pevné kryté stání pro dvě až tři auta, toto je zasazeno do svahu pod skalku. Po dohodě je zde možno zanechat část vybavení, které bylo zhotoveno na míru + ostatní vybaveni v prvním patře.
Nový Dvůr spadá do střediskové obce Stěbořice, kde se nachází veškerá občanská vybavenost a je dostupná pravidelnými autobusovými spoji. Dům je k okamžitému nastěhování a užívání.

Naděžda Ocieczek Niec
Naděžda Ocieczek Niec

Mobil: +420 727 880 084

Telefon: +420 595 021 017

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Stodolní 1293/3
    Ostrava

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.