Prodej, Rodinné domy,

fotordstrachotin (1)
fotordstrachotin (3)
fotordstrachotin (25) (1)
Lokalita:Strachotín
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Prodej moderní novostavby dvoupodlažního rodinného domu 6+1 se zahradou a terasami, v klidné části obce Strachotín.
V přízemí se nachází vstupní chodba se zádveřím a šatnou, technická místnost s elektrokotlem a úložný prostor pod schodištěm, pokoj orientovaný do uliční části, koupelna s WC, umývadlem a sprchovým koutem, samostatná kuchyň a velká společenská obývací místnost s terasou, orientovaná do zahrad.
Dále zde v levé části domu přiléhá průchozí garáž se zahradní dílnou. V poschodí, do kterého vede pevné, dřevěné schodiště, se nachází dva samostatné pokoje s protilehlou orientací, ložnice s prostornou šatnou a úložným systémem, velká společenská místnost s možností jednoduché mobilní přestavby do otevřené venkovní galerie, velká, komfortní, plně vybavená koupelna a chodba s podestou pro výsuvné schodiště ke vstupu na půdu.
Stavba je realizovaná z cihel Porotherm, střešní krytina Bramac, podlahy kombinace laminátu Egger a italské dlažby, kuchyńská linka Egger, vestavěné spotřebiče Gorenje, okna Oknostudio s.r.o. z tepelně-izolační řady Prestige AD 76 mm, garážový vrata Trido, vytápění podlahové, řízené elektrickým kotlem.
Obec Strachotín se rozprostírá na severním okraji vodní nádrže Nové Mlýny, s výhledy na malebné pálavské panorama. Vzdálenost od Brna 36 km. Ideální pro rodinné bydlení v těsném sepjetí s okolní přírodou, avšak s dostupností veškerého komfortu velkoměsta.

Patricie Vojtěchovská
Patricie Vojtěchovská

Mobil: +420 727 868 280

Telefon: +420 542 120 238

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.