Prodej rodinného domu v obci Višňové, okres Znojmo

1
5
7
6
8
16
9
18
15
2
3
17
15
10
21
4
21 (2)
13
19
12
20
11
9
2
11
21
0
Lokalita:Višňové
Cena:3 490 000 Kč
Evid. číslo:IETB100748
Kategorie:Rodinné domy
Lokalita:Višňové
Okres:Znojmo
Velikost:2 pokoje
Plocha užitná:100 m²
Plocha pozemku:625 m²
Stav objektu:Dobrý
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Poloha objektu:Řadový
Umístění objektu:Klidná část obce
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v městysi Višňové v klidné okrajové časti, okres Znojmo. Celková plocha pozemku činí 625 m2, z toho je podíl zastavěné plochy a nádvoří 268 m2 a zahrady 357 m2. Dům je podsklepený. V přízemí domu jsou k dispozici 2 samostatné pokoje (obývací pokoj a ložnice), dále kuchyň, koupelna a toaleta. Obytná část je směrovaná do ulice a kuchyň do dvora, kde se nachází i hospodářské budovy. Nad celým 1.NP je rozměrný půdní prostor, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku. K domu náleží zahrada o výměře 357 m2, na kterou je vstup z domu nebo také z ulice, na které se dle územního plánu dá vybudovat dům pro bydlení. Střecha je sedlová z pálených tašek. V domě jsou plastová okna.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, je určený k celkové rekonstrukci s možností rozšíření. Je zde vlastní studna, kotel plynový a také na tuhá paliva.

Městys Višňové leží severovýchodně od města Znojmo (22km) a jižním směrem nedaleko přírodního parku Rokytná. Višňové je obec s vinařskou tradicí, je zde několik vinných sklípků nabízejících ochutnávku a koupi místního výborného vína. Městys Višňové má širokou občanskou vybavenost. Nachází se zde obchody, ordinace lékařů, zdravotní středisko, základní škola, mateřská škola, lékárna, knihovna, kino, řada obchodů, služeb, pošta, městský úřad, sportovní hřiště. Městys protínají tři cyklostezky: Moravská vinařská, Mikroregionem Moravia, Páteřní cyklostezka Krumlovsko-Jevišovsko.

Průkaz energetické náročnosti budovy bude doložen zpětným vyúčtováním energii, s ohledem na legislativní požadavek zveřejnění je rodinný dům označen jako „G“ a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.

Další informace

Parkování:Ano
Sklep:ano
Doprava:Silnice
Další informace
Tisk nabídky Poslat na e-mail
Andrea Čočkrlová

Mobil: +420 724 929 810

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.