Řadový RD 4+1/B,T - Vrátno, okr. Mladá Boleslav

1
2
3
Lokalita:Vrátno 69
Cena:prodáno
Kategorie:Rodinné domy

Dovolujeme si Vám nabídnout patrový řadový rodiiný dům 4+1,který je součástí čtyřdomu v obci Vrátno, okr. Mladá Boleslav.
V přízemí se nachází zádveří - předsíň s oknem, nové bezpečnostní dveře, chodba, kuchyň, obývací pokoj, wc,komora a prádelna.V patře jsou 3 samostatné místnosti - jedna s balkonem, dále chodba se vstupem na terasu a koupelna s vanou a s wc. Z chodby je vstup na půdu.
Dům je celý podsklepen, v suterénu se nachází garáž, dílna, kotelna, uhelna, prostor pro uskladnění dřeva. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem, čistička.
K domu náleží předzahrádka a velká zahrada za domem rozdělaná na několik částí. Na zahradě jsou chlívky, kolny, dřevěné posezení s letní kuchyní. Celková plocha pozemku 863m2, zastavěná plocha 84 m2.Dům z roku 1972 je v dobrém stavu.Obec Vrátno se nachází v krásné přírodě kokořínských lesů, cca 20km od Mladé Boleslavi.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.