Prodej, vodní nádrže 17000m² - Kovalovice

fotorybnikkovalovice (6)
fotorybnikkovalovice (5)
fotorybnikkovalovice (7)
fotorybnikkovalovice (8)
fotorybnikkovalovice (1)
fotorybnikkovalovice (2)
fotorybnikkovalovice (3)
fotorybnikkovalovice (4)
Lokalita:Kovalovice
Cena:10 900 000 Kč
Evid. číslo:IETB99490
Kategorie:Rybník
Lokalita:Kovalovice
Okres:Brno-venkov
Plocha pozemku:17.000 m²

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ojedinělou nabídku sportovně-rekreační vodní nádrže Kovalovice s potenciálem komerčního využití. Nádherná vodní plocha se nachází na Kovalovickém potoce v krásné krajině v blízkosti oblíbeného přírodního koupacího biotopu Kovalovice nedaleko zříceniny významného hradu Vildenberk, Římského krále Jošta Lucemburského.

Čistou vodu bez sinic kladně ovlivňuje částečně kamenité podloží. Plocha o celkové rozloze 17 tis m2 tvoří rybník a přilehlé pozemky. Zatravněné břehy lemují stromy, hloubka rybníku je 1–3 metry, u hráze až 5 metrů. Dostatečná velikost vodní plochy a blízkost inženýrských sítí umožňuje potenciálně na rybník umístit 4–5 glamping hausbótů ke komerčnímu pronájmu, popřípadě i umístěním Mobilheimů na břehu nádrže či na koruně přehradní hráze.

Přístup až ke břehu je po obecních komunikacích, je zde možné bez potíží zaparkovat. Na vodním díle není vyhlášen rybářský revír je tedy vhodný pro komerční provozování rekreačního nebo sportovního rybolovu.

Vodní plocha leží na dobře přístupném místě a je vzdálena přibližně 20 minut od Brna a je pohodlně dostupná nejen autem, ale i autobusem či vlakem.

Další informace

Tisk nabídky Poslat na e-mail
Martina Fottrová
Martina Fottrová

Mobil: +420 727 869 346

Telefon: +420 542 120 167

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.