Prodej, Vila, 208 m², Brno - Sadová

fotordmiryfigarove (11)
fotordmiryfigarove (12)
fotordmiryfigarove (13)
Lokalita:Brno - Sadová
Cena:prodáno
Kategorie:Vila

Prodej novostavby dvoupodlažní rodinné vily v prestižní lokalitě Brno - Sadová. Velkorysá, architektonicky a designově dobře promyšlená dispozice 5+KK, 207,7 m2 s funkcionalistickými prvky. Nejmodernější materiály a technologie řadí dům mezi nízkoenergetické stavby (PENB tř. "A"). Dům stojí na mírně svažitém pozemku 619 m2 s retenčnéí nádrží a kromě vestavěné kryté garáže se v jeho spodní části nachází další 2 parkovací stání.
Terasa a na ni navazující zahrada jsou orientovány jižním směrem s neopakovatelným výhledem na brněnské panorama. Dům je zcela dokončen a umožňuje okamžité bydlení. Dřevěné podlahy, krbová kamna, luxusní kuchyňská linka s moderními spotřebiči AEG (parní trouba, pečící trouba, lednička, myčka, indukční deska), v patře světlovod. V přízemí a v koupelnách je vytápění podlahové, v ostatních místnostech radiátory napojené na plynový kotel. Venkovní, elektronicky ovládané horizontální žaluzie, příprava pro zabezpečovací systém celého objektu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.

Patricie Vojtěchovská
Patricie Vojtěchovská

Mobil: +420 727 868 280

Telefon: +420 542 120 238

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.