Prodej, Vila, 208 m², Brno - Sadová

fotordmiryfigarove (11)
fotordmiryfigarove (12)
fotordmiryfigarove (13)
Lokalita:Brno - Sadová
Cena:prodáno
Kategorie:Vila

Prodej novostavby dvoupodlažní rodinné vily v prestižní lokalitě Brno - Sadová. Velkorysá, architektonicky a designově dobře promyšlená dispozice 5+KK, 207,7 m2 s funkcionalistickými prvky. Nejmodernější materiály a technologie řadí dům mezi nízkoenergetické stavby (PENB tř. "A"). Dům stojí na mírně svažitém pozemku 619 m2 s retenčnéí nádrží a kromě vestavěné kryté garáže se v jeho spodní části nachází další 2 parkovací stání.
Terasa a na ni navazující zahrada jsou orientovány jižním směrem s neopakovatelným výhledem na brněnské panorama. Dům je zcela dokončen a umožňuje okamžité bydlení. Dřevěné podlahy, krbová kamna, luxusní kuchyňská linka s moderními spotřebiči AEG (parní trouba, pečící trouba, lednička, myčka, indukční deska), v patře světlovod. V přízemí a v koupelnách je vytápění podlahové, v ostatních místnostech radiátory napojené na plynový kotel. Venkovní, elektronicky ovládané horizontální žaluzie, příprava pro zabezpečovací systém celého objektu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě.

Patricie Vojtěchovská
Patricie Vojtěchovská

Mobil: +420 727 868 280

Telefon: +420 542 120 238

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.