Pronájem ateliéru s možností bydlení, 30 m2

016
009
008
Lokalita:Moskevská, Praha - Vršovice
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 1+1

Nabízím exkluzivně pronájem ateliéru upraveného na bydlení. Jedná se o 2 místnosti v posledním patře v krásném, čistém domě s moderním výtahem. Ve vstupní místnosti se nachází minikuchyňka Gorenje s integrovanou ledničkou a el. dvouvařičem. Dále je zde pračka, mikrovlnka, policový systém, nástěnné zrcadlo a stůl se 4 židlemi.
Druhá místnost je vybavena trojdílnou skříní, rozkládacím gaučem, nízkou skříní a regálem. Okna jsou plastová s krásným výhledem na západ.
Ohřev vody zajišťuje bojler umístěný na WC. Sprcha je zvlášť a má vlastní odvětrání. K topení budou sloužit nová akumulační kamna (v případě potřeby i přímotopy).
Ve vnitrobloku je možné využívat zahrádku s venkovním krbem a posezením. Prádlo lze sušit buď na zahradě nebo na půdě. V domě jsou rozvody O2 a UPC. Kromě vody a elektřiny se neplatí žádné další měsíční poplatky.

Lukáš Pecháček
Lukáš Pecháček

Mobil: +420 727 886 321

Telefon: +420 221 722 036

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.