Pronájem ateliéru s možností bydlení, 30 m2

DSC_9080b
DSC_9091b
DSC_9102b
Lokalita:Moskevská, Praha - Vršovice
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 1+1

Nabízím exkluzivně pronájem ateliéru upraveného na bydlení. Jedná se o 2 místnosti v posledním patře krásného, čistého domu s moderním výtahem. Ve vstupní místnosti se nachází minikuchyňka Gorenje s integrovanou ledničkou a el. dvouvařičem. Dále je zde pračka, mikrovlnka, policový systém, nástěnné zrcadlo a stůl se 4 židlemi. Druhá místnost je vybavena trojdílnou skříní, nízkou skříní a regálem. Ateliér je možné dovybavit v souladu s přáním budoucího nájemníka. Okna jsou plastová s krásným výhledem na západ (park Grébovka, Nuselský most, Kongresové centrum). Ohřev vody zajišťuje bojler umístěný na WC. Sprcha je zvlášť a má vlastní odvětrání. K topení slouží v každé místnosti jeden infrapanel Grande 800 W. Na chodbě, naproti vchodu do ateliéru je k dispozici uzamykatelná kovová skříň Bysley s 4 regály cca 190 x 90 x 40 cm.
Ve vnitrobloku je možné využívat zahrádku s venkovním krbem a posezením. Prádlo lze sušit buď na zahradě nebo na půdě. V domě jsou rozvody O2 a UPC. Kromě vody a elektřiny se neplatí žádné další měsíční poplatky.
Z důvodu nepředložení průkazu energetické náročnosti budovy uvádíme energetickou třídu G.

Lukáš Pecháček
Lukáš Pecháček

Mobil: +420 727 886 321

Telefon: +420 221 722 036

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.