Pronájem Bytu 1+kk, 27m² - Brno - Líšeň

kuchyn
IMG_4806
D0B3EFC6-04FB-4985-866F-011A7352AA39_1_201_a
Lokalita:Brno - Líšeň
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 1+kk

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu úplně nový byt 1+KK po kompletní rekonstrukci o výměře 27 m². Byt se nachází v rodinném domě, na ulici Ondráčkova v městské části Brno-Líšeň.
Byt je oddělen od hlavní části domu spojovací chodbou a má samostatné uzamykatelné dveře. Jednotka disponuje předsíní jejíž součástí je úložný prostor, dále vstup do obývacího pokoje a jídelnou s novou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, vestavná lednice, indukční varná deska, kombinovaná vestavná trouba s mikrovlnou, digestoř.
Koupelna je vybavena moderním keramickým obkladem a dlažbou, WC, sprchovým koutem. Podlahová krytina v předsíni a obytném prostoru je z vinylu v dekoru dřeva. Nové plastové okna jsou opatřeny venkovními automatickými žaluziemi s ovládáním.
Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě, jelikož v okolí je maximální občanská vybavenost. Naproti bytu je zastávka MHD, 2 min chůzí se nachází supermarket, pošta, vyhlášená cukrárna s kavárnou, restaurace, dětské hřiště, MŠ a ZŠ, 15 min od domu je zalesněná krajina Mariánské údolí, která láká k rekreaci, turistice v létě i zimě. Pro rodiny s dětmi doporučujeme známou Bobovu dráhu v přírodě u Kadlcova Mlýna v těsné blízkosti Údolí.

Martina Fottrová
Martina Fottrová

Mobil: +420 727 869 346

Telefon: +420 542 120 167

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.