Garsonka s výhledem do parku, 33 m² - Praha, Letňany

IMG_155117b
DSC_7617b
DSC_7580b
Lokalita:Stará náves, Praha - Letňany
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 1+kk

Nabízím k podnájmu družstevní garsonku v klidné části Letňan. Nachází se ve třetím patře panelového domu bez výtahu. Okna jsou plastová, opatřená žaluziemi. Orientace na jižní stranu poskytuje příjemný výhled do parku.
Byt se nabízí nezařízený, se zcela novou kuchyňskou linkou a samostatným sporákem se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou. Odtah z digestoře je vyveden na střechu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, klozetem, umyvadlem se zrcadlovou skříňkou a elektrickým žebříkem. Dále je zde starší pračka Electrolux. Pokud by nevyhovovala, může si podnájemce přivézt vlastní. V předsíni si všimneme zrcadla, věšáků na kabáty a velké šatní skříně. Byt je vhodný maximálně pro dvě osoby, nekuřáky. Připojení k internetu zajišťuje optické vlákno.
V okolí veškerá občanská vybavenost: lékárna, škola, školka, hřiště. K nákupům dobře poslouží několik večerek, Albert nebo OC Letňany. Zastávka autobusu je 7 min. od domu. Na metro "C" Letňany se dostanete za 10 minut. K procházce nebo sportování doporučuji nedaleký Letňansko-kbelský lesopark.

Lukáš Pecháček
Lukáš Pecháček

Mobil: +420 727 886 321

Telefon: +420 221 722 036

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.