Pronájem krásného bytu po rekonstrukci, 1+kk, 25m2, Praha 3 Žižkov

DSCN9848
DSCN9839
DSCN9836
Lokalita:Husinecká 789/16, Praha - Žižkov
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 1+kk

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu krásný byt 1+kk o výměře cca 25m2, který prošel kompletní, nákladnou a vkusnou rekonstrukcí, byt ve kterém ještě nikdo nebydlel a vše je zcela nové. Rekonstrukci si dělali majitelé sami, a proto je byt opravdu vymazlený a nic není ošizeno.

Byt se nachází ve 1.patře činžovního domu bez výtahu na pražském Žižkově, ulici Husinecká.

Dispozičně se skládá z předsíně, kde se nachází kuchyňská linka na míru vyráběná přímo majitelem, je z masivního modřínu a namořená na krásnou modrou barvu, k dispozici myčka, el.varná deska, trouba a digestoř.

Dále prostorný obytný pokoj, který má zcela nová, dvojitá okna, zajišťující tepelnou a zvukovou izolaci.

A menší koupelna, kde se nachází sprchový kout, umyvadlo, wc, elektrický kotel, který zajišťuje teplo (etážové topení) a bojler na teplou vodu, vše nové, úsporné a na noční proud.

Cca do roka se bude dělat v domě výtah a fasáda.

Pokud hledáte moderní a útulný byt, v podstatě v centru Prahy, kde máte na dosah, nač si vzpomenete, byt, který voní novotou a hodláte se v něm zabydlet dlouhodobě, je tento pro Vás ten pravý. Přijďte se přesvědčit na prohlídku.

Pár kroků od domu se nachází tramvajová zastávka Viktoria Žižkov, poblíž také Hlavní nádraží nebo park Vítkov.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.