Zařízený byt 2+1, 51 m2, velmi klidná lokalita + parkování

DSC_6789b
DSC_6793b
DSC_6796b
Lokalita:Černochova, Praha - Košíře
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 2+1

Nabízím k podnájmu světlý zařízený družstevní byt 2+1 o výměře 51 m2. Nachází se v 1. patře klidného domu s výtahem na pomezí Košíř a Malvazinek. Kuchyň je zařízená linkou se spotřebiči: kombinovaný sporák, myčka, pračka se sušičkou a mikrovlnka. Dále je zde velká lednice a jídelní stůl se 3 židlemi. V obýváku zaujme naši pozornost rozkládací pohovka, stolek, pracovní stůl s žídlí a další nábytek. Ložnici dominuje dvojlůžko u okna s výhledem do zeleně. Koupelna je vybavená vanou, WC je samostatné. Skříně na chodbě poskytují dostatek úložných prostor.
Internet a příjem TV zajišťuje O2. Bezproblémové parkování v okolí domu. Občanská vybavenost: supermarket, školka, škola, obchody, restaurace, sportoviště Mrázovka, plavecký bazén. Za zmínku stojí i nedaleké Prokopské údolí. Výhodou bytu je absolutně klidná lokalita s rychlou dostupností do centra (cca 5 min. k Andělu). Byt je vhodný i pro studenty, kteří studují v Jinonicích (Fakulta humanitních studií a Fakulta sociálních věd UK). Zastávka autobusu je asi 300 m od domu.

Lukáš Pecháček
Lukáš Pecháček

Mobil: +420 727 886 321

Telefon: +420 221 722 036

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.