Pronájem bytu 2+kk v patře RD s velkou zahradou

sobolakova3
sobolakova4
sobolakova5
Lokalita:Sobolákova, Praha - Kunratice
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 2+kk

Nabízím exkluzivně k pronájmu byt 2+kk v 1. patře rodinného domu. Dům se nachází v klidné lokalitě, ve staré části Kunratic.
Byt je zařízený kuchyňskou linkou se spotřebiči: plynový sporák, trouba, mikrovlnka, lednice. V obývacím pokoji je k dispozici kožená sedačka. V ložnici najdeme dvojlůžko a skříň. Na chodbě a v kuchyni jsou vestavěné skříně. Koupelna s WC je vybavená rohovou vanou a pračkou. Z chodby lze vyjít na balkon.
Velkou předností domu je udržovaná zahrada cca 450 m2 s automatickou závlahou. Můžete zde zahradničit, grilovat nebo jen tak odpočívat. Určitě ji ocení i Vaše děti či zvířata. Zahrada je určena ke společnému užívání stejně jako sklep a kůlny cca 70 m2.
Další výhodou je bezproblémové parkování.
Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost. Zastávka autobusu je asi 4 minuty od domu. Za zmínku stojí i nedaleký les.
Upozorňujeme, že majitelem nemovitosti nebyl předložen průkaz energetické náročnosti a proto uvádíme třídu G.

Lukáš Pecháček
Lukáš Pecháček

Mobil: +420 727 886 321

Telefon: +420 221 722 036

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.