Nadstandardní, zařízený byt 2+kk s terasou 68m2 a garáží, Praha 4

P4224272
baarova 072
PB284565
Lokalita:Baarova, Praha - Michle
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 2+kk

Dovolujeme si Vám nabídnout zařízený nadstandardní byt 2+kk 61,5m2, s terasou 6,5m2 a garážovým stáním v novostavbě rezidenčního parku Baarova, nachazející se v 1.patře s výtahem.
K bytu náleží sklep 5,4m2. Byt se dispozičně skládá z předsíně, samostatného wc, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, kde je nová, moderní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči (lednice, mikrovlnka, varná deska, trouba, digestoř). Z obýváku i ložnice je vstup na prostornou terasu s pěkným výhledem do parku - orientace na jih. Dále ložnice a velká koupelna s vanou. Byt je kompletně, vkusně zařízen novým nábytkem. V předsíni a ložnici jsou prostorné vestavěné skříně.
V obývacím pokoji kožená sedací souprava, konferenční stolek, dále jídelní stůl se židlemi. V ložnici nová postel s nočními stolky. Kompletní osvětlení v bytě, podlahové vytápění, venkovní žaluzie. Jedná se o nadstandardní bydlení. V domě recepce s 24 hodinovým provozem, kamerový bezpečnostní systém, čipové karty. Celý komplex je oplocen, v objektu dětské hřiště, fontána, horolezecká stěna. V blízkosti mnoho obchodů, restaurací, služeb, volnočasových aktivit, výborné spojení MHD. Krásné a klidné bydlení v rezidenčním parku s množstvím zeleně.
Cena nájmu je včetně garážového stání, byt lze však pronajmout i bez něj.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.