Pronájem, Byty 2+kk, 52m²

1
2
3
Lokalita:Moulíkova, Praha - Smíchov
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 2+kk

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný byt po kompletní rekonstrukci 2+kk s balkonem o celkové výměře cca 52m2 ve 3.patře cihlového domu bez výtahu, na ulici Moulíkova, Praha 5 Smíchov. Byt je šikovně dispozičně řešený, z prostorné předsíně s menší komorou je vstup na samostatné wc, nové koupelny s vanou, dále do prostorného obývacího pokoje a do kuchyně, kde je nová linka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, digestoř, lednička, barový pult a židličky. Z kuchyně je pak vstup do menší ložnice s balkonem.
Byt je připravený k okamžitému nastěhování.Malé zvířátko nevadí, možnost přihlášení k trvalému bydlišti.Kousek od domu metro B, tram a bus Smíchovské nádraží.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.