Pěkný byt 3+kk/L, 64,2m2, Praha 4 Braník

DSCN7021
DSCN7014
DSCN2801
Lokalita:Psohlavců, Praha - Braník
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 3+kk

Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný byt 3+kk s lodžií o celkové výměře 64,2m2 ve 2.patře panelového domu s výtahem v pražském Braníku, ulici Psohlavců.
Byt v původním, udržovaném stavu se dispozičně skládá z prostorné předsíně do tvaru L, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dále menší pokoj a prostorná ložnice s lodžií, komora, samostatné wc a původní koupelna s umakartovým jádrem.
Byt je nyní pronajatý, nábytek je současného nájemce, zůstane pouze obývací stěna a kuchyňská linka se sporákem.
Okna jsou plastová, orientace jihozápad. K bytu náleží sklep.

Dům je po kompletní rekonstrukci s osobním i nákladním výtahem. Nachází se na výborném místě, v pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, obchody, pošta, úřady, poliklinika, OC Novodvorská, ale i bezprostřední blízkost přírody. Kousek od domu zastávka bus Jílovská, pár minut na metro Smíchovské nádraží nebo Kačerov.
K nastěhování od 1.7.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.