Pronájem, bytu 4+1, 2.NP, 125 m², Sadová, Moravská Ostrava

DSC_0543
DSC_0468
DSC_0485
Lokalita:Sadová, Ostrava - Moravská Ostrava
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 4+1

Exklusivní, funkcionalistická vila ve které se nachází byt 4+1, 125 m 2 + 2x terasa je po celkové, generální rekonstrukci a modernizaci. Dispozice bytu: 2.NP, 3 samostatné ložnice + velký obývací pokoj s otevřeným vstupem do kuchyně s technickou místnosti a pračkou + sociální zázemí, samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem, umývadlem, toaletou a bidetem. V bytě je moderní kuchyňská linka včetně integrovaných el. spotřebičů, kvalitní sanitární technika. Originální dispozice bytu se dvěma terasu a výhledem do zahrady a parku. Adresa: ul. Sadová, Ostrava, Moravská Ostrava.
Vila je podsklepená, kde v jedné části suterénu je nové technické zázemí na vytápění vily plynem, druhou lze využit k relaxaci v sauně se sprchou a toaletou, dále pak jako sklepní a společné prostory. Vila se nachází v lukrativní rezidenční zóně u Komenského sadů v blízkosti centra města, anglické školky a školy, aqua parku, tenisových kurtů aj. občanské vybavenosti. Parkování na vlastním, oploceném pozemku a automatickou bránou nebo si lze za poplatek 2.500,-Kč měsíčně pronajmout garáž. Možná dohoda na dovybavení nábytkem + navýšení ceny nájmu. Volný k okamžitému nastěhování.

Naděžda Ocieczek Niec
Naděžda Ocieczek Niec

Mobil: +420 727 880 084

Telefon: +420 595 021 017

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Stodolní 1293/3
    Ostrava

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.