Pěkný byt po rekonstrukci 4+kk, 87m2, Praha 5 Smíchov - metro Anděl

IMG_0229
IMG_0225
IMG_0219
Lokalita:Kořenského, Praha - Smíchov
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 4+kk

Dovolujeme si Vám nabídnout moc hezký byt po rekonstrukci 4+kk o celkové výměře 87m2,
ve zvýšeném přízemí cihlového domu na pražském Smíchově nedaleko Vltavského nábřeží.
Byt je šikovně dispozičně řešený, po vstupu do bytu se ocitáme ve velké chodbě, kde je nová kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči Bosch - lednice, myčka, sklokeramická deska, mikrovlná trouba. Linka má stahovací žaluzii. Z chodby je pak vstup do komory, koupelny s prostorným sprchovým koutem, na samostané wc a do pokojů. Dvě místnosti jsou průchozí a dvě samostatné. Byt se nabízí jako nezařízený, podlahy parketové. Byt má vlastní plynový kotel Junkers, který zajišťuje jak ohřev vody tak teplo.
Dům se nachází kousek od tram Arbesovo náměstí, což je jedna stanice na metro B Anděl, kde se nachází i obchodní centrum Nový Smíchov.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.