Nadstandardní podkrovní byt 4+kk, 170m2 Praha 3 Žižkov

1
2
3
Lokalita:Roháčova 1095/77, Praha - Žižkov
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 4+kk

Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní, zajímavě řešený byt 4+kk o výměře 170m2 ve 3.patře cihlového domu s výtahem na ulici Roháčova, Praha 3 Žižkov, v blízkosti náměstí Barikád.
Byt je po kompletní rekonstrukci, je zajímavě členitý, má tři samostatné místnosti a kuchyň s velkou obytnou místností, kde je i dřevěné patro, ze kterého je vstup na vlastní půdu,kterou lze využít k uskladnění. Půda není zahrnutá v metráži bytu.
K dispozici jsou dvě moderní koupelny, jedna s prostorným sprchovým koutem, wc a bidetem a druhá s rohovou vanou. Obě koupelny mají vyhřívané podlahy.Dále prostorná komora, technická místnost, samostatné wc. Byt má dřevěné plovoucí podlahy, střešní okna, moderní kuchyňskou linku se spotřebiči (myčka, lednice, varná deska, trouba).
Byt má vlastní regulovatelnou klimatizaci i vlastní kotel. Byt je možné využívat i jako kancelář. Svítidla i křesla z velké místnosti lze dát pryč.Možnost dlouhodobého pronájmu. Dům je velmi pečlivě udržovaný a reprezentativní, moderní výtah.Doporučujeme.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.