Mezonetový podkrovní byt 6+kk, 249m2, Praha 4 Braník

DSCN3011
DSCN3008
DSCN3017
Lokalita:Zelinářská 530/10, Praha - Braník
Cena:pronajato
Kategorie:Byty 6 a více pokojů

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu nadstandardně prostorný mezonetový podkrovní byt 6+kk se samostatnými pokoji, o výměře 249 m2 ve 3. a 4.patře cihlového domu bez výtahu. Byt je ideální na spolubydlení, díky samostatným pokojům. Po vstupu do bytu se ocitáme v prostorné hale, ze které je vstup do čtyř samostatných pokojů, velké kuchyně s kuchyňskou linkou, která zároveň slouží i jako jídelna. Dále je zde koupelna s rohovou vanou a wc.
Obývací pokoj je velmi prostorný. V místnostech jsou přiznané trámy a plovoucí podlahy. Z haly dále vede schodiště do patra, kde se nachází vstupní hala, dva samostatné členité pokoje - z jednoho je vstup na zateplenou půdu, dále koupelna se sprchovým koutem, wc a bidetem. Byt je velmi slunný a je z něj nádherný výhled. Vytápění a ohřev vody vlastním plynovým kotlem.
Ve vnitrobloku je zahrada vhodná na posezení, relaxaci a grilování.
Dům se nachází ve velmi klidné ulici. V okolí veškerá občanská vybavenost, výborné spojení MHD - pouze 7 minut na metro Smíchovské nádraží.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.