Pronájem, Samostatná kancelář, 22m² - Praha - Nové Město

7
4
3
Lokalita:Národní 58/32, Praha - Nové Město
Cena:pronajato
Kategorie:Kanceláře

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v kancelářské budově na Národní třídě. Jedná se o moderní kancelářské prostory ve funkcionalistická budově, která prošla nedávno velkou modernizací a při zachování originálního exteriéru a interiéru nabízí nejmodernější technické vybavení. Služby zahrnují reprezentativní recepci s 24h ostrahou. Prostory se nachází v 6. patře domu s výtahem. Toalety na chodbě jsou společné pro celé patro. Klimatizováno s otevíratelnými okny.
Nájem: 7.200 Kč, + paušál na služby: 2.450 Kč, zálohy na služby zahrnují též spotřebu el. energie. Ceny jsou měsíčně bez DPH, kauce – dvouměsíční nájem
Možnost parkování na Vladislavově 17 nebo na Spálené 29.
Neplatíte provizi RK.

EX Praha

Mobil: +420 777 777 777

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.