Pronájem, 3500 m2, Kanceláře - coworkingový koncept Spaces, Albatros - Praha 1

1

Spaces_image4_compressedSpaces_image1_compressedSpaces_image2_compressed2Spaces_image5_compressedSpaces_image6_compressedSpaces_image3_compressedSpaces_image7_compressedSpaces_image9_compressedSpaces_image10_compressed

Na Perštýně, Praha - Staré Město

info v RK

IETP96551

Kanceláře
Na Perštýně, Praha - Staré Město
Hlavní město Praha
3.500 m²
3.500 m²
10
Novostavba
Skeletová
Patrový
Rohový
Centrum obce
Komerční
2019
G (PENB nedodán)

Pronájem designových kancelářských prostor v celosvětově úspěšném coworkingovém konceptu "SPACES" na prestižní adrese. Spaces je typickým zástupcem v současnosti tolik žádaného flexibilního prostoru. Moderní interiér kanceláří a coworkingových prostor je zasazen do budovy Albatros s historií a výrazným géniem loci přímo na Národní třídě.
Až 3.500 m2 pronajímatelné administrativní plochy. Flexibilita členění prostoru na kanceláře různých velikostí, široká nabídka možností od pouhého členství s občasným docházením na networkingové akce, meetingy se zázemím ve sdílených prostorách až po velké oddělené kanceláře pro několikačlenné týmy.
Prostory nabízejí příjemné pracovní prostředí plné přirozeného světla, vysokorychlostní Wi-Fi připojení i kompletní služby, které zajišťuje tým vždy ochotných a přátelských community managerů. Kromě oddělených privátních kanceláří zde najdete množství sdílených coworkingových prostor, jednacích a konferenčních místností, kavárnu s občerstvením i prostorné slunné terasy s úžasným výhledem na Hradčany a Staré město. V prostorách určených ke spolupráci můžete snadno rozšiřovat svou síť kontaktů, a díky špičkovému spojení se můžete kdykoliv přesunout veřejnou dopravou na místo své další schůzky. Pracovní zázemí ve Spaces přináší i spoustu inspirace a příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů i výměně zkušeností. Díky skvělé poloze v centru města je velmi snadno dostupné MHD - tramvají a všemi třemi trasami metra. Upozorňujeme, že majitelem nebyl dodán energetický průkaz náročnosti budovy, proto uvádíme třídu G.
• Všechny služby a vybavení v ceně
• Coworking a kanceláře plně vybavené nábytkem s kompletními instalacemi
• Wi-fi, vysokorychlostní připojení k internetu
• Společné prostory k bezplatnému využití, business lounge, komunitní zasedací místnost
• Služby recepce - třídění korespondence, vyřizování telefonátů, asistentské práce
• Možnost parkingu
Zahájení Léto/2019


DALŠÍ INFORMACE

Ano

ano

ano

ano

ano

Asfaltová

Telefon, Internet, Kabelové rozvody

MHD

Dálkový vodovod

230V

Veřejná kanalizace

Jiné

- zobrazit méně informací

Bc. Tomáš Indrák

Bc. Tomáš Indrák

Mobil: +420 727 833 021
Telefon: +420 221 722 081
[email protected]

I.E.T.Reality, s.r.o.
Týnská 632/10, Praha - Staré MěstoVeškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Podobné nemovitosti

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.

Vaše jméno:
Váš e-mail:

Váš telefon:

Vaše zpráva:

Všechna pole jsou povinná.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail adresáta:

Zpráva pro adresáta: