Pronájem dobře viditělných obchodních prostorů o velikosti 51m² - Staré Brno

16c
16a
16g
Lokalita:Václavská 30/16, Brno - Staré Brno
Cena:pronajato
Kategorie:Obchodní prostory

K pronájmu nabízíme obchodní prostor na frekventované ulici Václavská, nedaleko stejnojmenné zastávky a také velkého dopravního uzlu Mendlova náměstí.

Prostor o velikosti 51 m² má hlavní vstup i vitrínu přímo do ulice. Druhé vstupní dveře se nachází ve vnitrobloku a je možné je využít pro zásobování nebo vstup pro zaměstnance. Tento prostor je možné využít pro rozličné obchodní účely, jako kancelář nebo také meeting point.

Dospozičně je rozdělen na hlavní místnost, toaletu a zázemí s možností vlastního vchodu. Vzadu je také možné zařídit letní zahrádku pro klienty a stejně tak i parkovací místa v rámci areálu.

Upozorňujeme, že zatím nebyl majitelem nemovitosti předložen průkaz energetické náročnosti a proto uvádíme třídu "G".

Andrea Čočkrlová - asistentka společnosti
Andrea Čočkrlová - asistentka společnosti

Mobil: +420 792 754 780

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.