Pronájem nových reprezentativních prostor (cca 148m²)

12
2
2
3
4
5
6
7
8
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
1
Lokalita:Fillova, Brno - Lesná
Cena:info v RK
Evid. číslo:IETB98320
Kategorie:Obchodní prostory
Lokalita:Fillova, Brno - Lesná
Okres:Brno-město
Plocha užitná:148 m²
Stav objektu:Po rekonstrukci
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
En. náročnost b.:G (PENB nedodán)

V zastoupení majitele Vám nabízíme moderní reprezentativní prostory umístěné v novém komerčním komplexu na ulici Fillova.

Jedná se o pronájem dvou propojených jednotek, které se dělí na zkolaudovanou obchodní jednotku (cca 98m²) a provozovnu kosmetických služeb (cca 50m²). Jednotky jsou propojeny, ale každá má i vlastní vstup.

Obchodní jednotka disponuje krásně osvětlenou hlavní prodejní místností, kuchyňkou, vlastním WC, výlevkou, skladem a zázemím pro zaměstnance.

Provozovna kosmetických služeb disponuje vstupní místností s dispozicemi pro recepci, dvěmi neprůchozími místnostmi s okny, vlastními toaletami, výlevkou, šatnou. Neprůchozí místnosti jsou spojené chodbou.

V nabízených prostorách je nová vzduchotechnika pro cirkulaci vzduchu, zavedené přípojky na interet a dále i příprava pro klimatizaci. Výhodou je také parkování zdarma pár metrů od obchodu.

Obchod má několik možností venkovní reklamy - plocha nad vstupem do prodejny, možnost umístění světelné výstrče ke vstupu, možnost umístění reklamního *véčka* před prodejnu a reklamní plocha u parkoviště.

Vhodné pro obchod s vlastní klientelou.

Veškerá potřebná dokumentace je k dispozici na vyžádání, volné od 01.04.2020.

V případě zájmu o bližší informace či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat, rád se Vám budu věnovat.

Pokud nabídka neodpovídá Vašim požadavkům, nabízím telefonickou či osobní konzultaci Vaší poptávky zdarma. Následně Vám zašlu nabídku odpovídající Vašemu podnikatelskému záměru. Pokud nebude k dispozici adekvátní nabídka, mohu pro Vás aktivně sledovat novinky a následně Vám zasílat odpovídající zakázky.

(Upozorňujeme, že zatím nebyl majitelem nemovitosti předložen průkaz energetické náročnosti a proto uvádíme třídu G.)

Další informace

Tisk nabídky Poslat na e-mail
Jan Valko
Jan Valko

Mobil: +420 725 546 700

Telefon: +420 542 120 257

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • náměstí Svobody 87/18
    Brno

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.