Obchod 75 m2, Sokolovská ul. Praha 8 Karlín u Palmovky

IMG_0491
P1213930
IMG_0489
Lokalita:Sokolovská, Praha - Libeň
Cena:pronajato
Kategorie:Obchodní prostory

Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný obchodní prostor s výlohou a vstupem z ulice o celkové výměře cca 75m2 u dopravního uzlu Palmovky, v pražské Libni. Obchod se skládá ze tří místností + soc.zázemí. Po vstupu do obchodu se ocitáme v prodejní části, za kterou je další místnost. Příčku mezi nimi lze částečně zbourat a tím prodejní část zvětšit. Dále je zde ještě další místnost sloužící jako sklad nebo kancelář, samostatné wc a chodbička s umyvadlem. Sortiment lze jakýkoli, po rekolaudaci by šlo i gastro. Není požadováno žádné odstupné.
Naproti tomuto domu se staví velké komerční centrum Nová Palmovka, kde bude radnice, kanceláře, obchody, čímž se zvedne frekvence lidí a zároveň bude okolí působit moderním a příjemným dojmem.
Obchod se nachází kousek od metra B Palmovka, tram a bus a je přímo na hlavní třídě Sokolovská, kde je obchod dobře viditelný i z projíždějících tramvají.

Jitka Horálková
Jitka Horálková

Mobil: +420 727 869 858

Telefon: +420 221 722 006

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.