Pronájem, prosklený obchod v rušné pasáži, 38m² - Praha - Nové Město

+
3
2
Lokalita:Vodičkova, Praha - Nové Město
Cena:pronajato
Kategorie:Obchodní prostory

Volné od 1.2.2018. V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní prostor, který se nachází v rušné průchozí pasáži nedaleko Václavského náměstí, v blízkosti tramvajových zastávek a metra. Majitel upřednostňuje provoz typu vinotéka, pekárna - kavárna, s prodejem snídaní (káva, pečivo, jogurty, atd). Uvítá provoz, který bude mít otevřeno ráno třeba již v 6:30 nebo v 7h. V úvahu přicházejí také jiné služby, ale rozhodně není vhodné pro nehtová studia, večerky, jakoukoliv módu, oblečení, boty a kabelky.
Nájemní smlouva je možná na dobu neurčitou s tří měsíční výpovědní lhůtou nebo na dobu určitou 3 roky. Neplatíte provizi RK.

EX Praha

Mobil: +420 777 777 777

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Nejde o nabídku k uzavření jakékoliv smlouvy, ale o nezávazné poskytnutí základních orientačních informací, resp. nejde o součást kontraktačního procesu dle ust. § 1731 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění, a tedy se neuplatní ust. § 1729 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. K případnému uzavření jakékoliv smlouvy může dojít toliko v listinné formě, po dohodě na jejím obsahu a všech náležitostech, přičemž případné právní jednání bude uskutečněno přímo mezi smluvními stranami."

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.