Pronájem, prosklený obchod v rušné pasáži, 38m² - Praha - Nové Město

+
3
2
Lokalita:Vodičkova, Praha - Nové Město
Cena:pronajato
Kategorie:Obchodní prostory

Volné od 1.2.2018. V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní prostor, který se nachází v rušné průchozí pasáži nedaleko Václavského náměstí, v blízkosti tramvajových zastávek a metra. Majitel upřednostňuje provoz typu vinotéka, pekárna - kavárna, s prodejem snídaní (káva, pečivo, jogurty, atd). Uvítá provoz, který bude mít otevřeno ráno třeba již v 6:30 nebo v 7h. V úvahu přicházejí také jiné služby, ale rozhodně není vhodné pro nehtová studia, večerky, jakoukoliv módu, oblečení, boty a kabelky.
Nájemní smlouva je možná na dobu neurčitou s tří měsíční výpovědní lhůtou nebo na dobu určitou 3 roky. Neplatíte provizi RK.

Ing. Olga Vaclavek
Ing. Olga Vaclavek

Mobil: +420 727 886 131

Telefon: +420 221 722 021

[email protected]
Kontaktovat makléře
  • I.E.T.Reality, s.r.o.
  • Lindleyova 2822/2
    Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost I.E.T. Reality, s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci.

Poslat dotaz do realitní kanceláře

Zaujala vás tato nemovitost? Sjednejte si prohlídku nebo získejte více informací.


Všechna pole jsou povinná.